MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ

Öğrenci Bilgi Sistemi
   


 
English 13 Ekim 2015 Salı


Kullanıcı Adı
Şifre
Sayıların Toplamı  
 
   
  Şifremi Unuttum
 


 Tüm öğrencilerimiz, 14-22 Eylül 2015 tarihlerinde, Öğrenci Bilgi Sistemi üzerinden ders kayıtlarını yapacaklardır. Ders kaydını yapıp kesinleştirmeyen öğrencilerin ders kayıtlarını danışmanları onaylayamamaktadır. Hem öğrenci hem de danışman onayı olmayan ders kayıtları geçersizdir.

Image preview Varsa öğrenim/katkı ücreti yatırmaları gereken öğrencilerimiz, aynı tarihlerde, öğrenci numaraları ile Ziraat Bankası ATM'lerinden veya İnternet Bankacılığı kullanılarak yatırabileceklerdir.

Image preview  Sizleri ilgilendiren konularda daha hızlı iletişim kurabilmemiz için aktif olarak kullandığınız cep telefonunuzu Öğrenci Bilgi Sistemi üzerinde güncel tutmanız gerekmektedir.

Image preview Yeni kayıt yaptıran öğrencilerin 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı güz yarılında ders kayıtları  öğrenci bilgi sistemi tarafından otomatik olarak yapıldığından, bu öğrencilerimizin ders kayıtları ile ilgili herhangi bir işlem yapmalarına gerek yoktur.

 Yeni kayıt öğrencilerimizin sisteme girişte ki, kullanıcı adları:Öğrenci numaraları,  geçici şifreleri ise: T.C. kimlik numaralarının ilk 5 hanesidir. Sorun halinde "Şifremi Unuttum" Butonuna tıklayarak yeni şifre edinebilirler.

 Muafiyet ve İntibak işlemleri 28.09.2015 tarihinden itibaren bir hafta içerisinde ilgili fakülte veya yüksekokula yapılacaktır.


                            DUYURU 

ÖĞRENCİ BELGESİ VE TRANSKRİPT ALACAK ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE

01.09.2015 TARİHİNDEN İTİBAREN ÖĞRENCİ BELGESİ VE TRANSKRİPT ALACAK ÖĞRENCİLER, SİSTEM ÜZERİNDEN TALEP EDİP, GÜN İÇERİSİNDE BELGELERİNİ BAĞLI BULUNDUKLARI FAKÜLTE/YÜKSEKOKUL/TEKNİK BİLİMLER VE SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULLARINDAN, AŞAĞIDA BELİRTİLEN SAATLER ARASINDA ALABİLECEKLERDİR.

         SİSTEM ÜZERİNDEN TALEP EDİP BELGESİNİ ALMAYANLARA BİR DAHA BELGE VERİLMEYECEKTİR.

 

SABAH:         09:00 - 11:30

ÖĞLE:           13:00 -  16:30